Narutos Game - Odnajdź swoją Drogę życia!

Narutos Game

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2008-09-02 16:15:59

Itachi Uchiha

Moderator

Zarejestrowany: 2008-09-02
Posty: 20
Punktów :   

Ichibi no Shukaku

Ichibi no Shukaku – jest to demon, który posiada 1 ogon. Z wyglądu przypomina gigantycznego szopa. Jego ogon jest szeroki i niezwykle twardy. Shukaku posiada najmniej Chakry z wszystkich Bijuu. A pod względem siły jest lepszy tylko od Sokou. Ichibi cechuje się specyficznym charakterem. Ma złowieszcze poczucie humoru, złośliwe docinki i lubi kpić z przeciwnika. Kiedy zyskuje przewagę uwielbia wydzierać się na cały głos swoim diabolicznym śmiechem. Shukaku należy do grupy Demonów Elementarnych, a żywiołem podlegającym mu jest Wiatr. Demon wykorzystuje techniki związane właśnie z tym żywiołem np. Fuuton: Daitoppa, Fuuton: Mugen Sajin Daitoppa czy najpotężniejsza technika Shukaku – Fuuton: Renkuudan, która ma niszczycielską siłę rażenia. Ichibi potrafi również kontrolować piasek. Po przebudzeniu i przegranej walce z Orochim, udał się na Pustynię Nara, w okolicy Suna-Gakure. Kiedy narodził się chłopiec o imieniu Gaara (syn IV Kazekage), jego ojciec zapieczętował w nim Shukaku. Gaara stał się Jinchuuriki i zyskał niezwykłe umiejętności władania rodzajem NinJutsu: Fuuton o raz władania nad piaskiem. Kiedy chłopiec zostanie zraniony i przeżywa silne emocje, demon powoli przejmuje nad nim kontrolę, najpierw nad częścią ciała. Po jakimś czasie ukazuje się w swojej pełnej postaci. Staje się tak, kiedy Jinchuuriki śpi. Podczas walki Naruto vs Gaara, demon zyskał kontrolę nad całym ciałem chłopaka i zobaczyliśmy go w pełnej postaci. Demon wygrałby, gdyby Uzumaki nie zakłócił snu Gaary. Bijuu został zmuszony znów wrócić do swojego więzienia – ciała chłopaka. Kiedy Gaara został porwany przez Deidarę i Sasoriego, Akatsuki wyciągnęło z ciała chłopca Shukaku. Od tej pory demon spoczywa w specjalnym posągu, w którym przetrzymywane są demony, złapane przez Bijuu.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.chemiaumcs.pun.pl www.worldofdigimon.pun.pl www.medycynaestetyczna.pun.pl www.4funmt2.pun.pl www.klasa6ce.pun.pl